NASZA KLINIKA

POZNAJ NAS

ZRÓB PIERWSZY KROK
MY ZROBIMY CAŁĄ RESZTĘ

Klinika HAIR INNOVO założona przez Łukasza i Agnieszkę Wilczewskich, powstała z myślą i celem niesienia pomocy wszystkim mężczyznom, cierpiącym z powodu utraty włosów. Żyjemy w czasach kiedy dbanie o swój wizerunek jest naszą wizytówką a poczucie własnej wartości z każdej strony jest podkopywane przez sztuczne wyimaginowany obraz perfekcyjnej kobiety i idealnego mężczyzny. Nikt z nas taki nie jest i nie będzie, ale jeżeli może coś dla siebie zrobić, coś zmienić co odmieni Twoje życie a włosy na pewno taką wizytówką są to dlaczego tego nie zrobić? Łzy szczęścia po wyjściu z naszej kliniki będą naszą największą satysfakcją.

NASZA ZAŁOGA:

ŁUKASZ WILCZEWSKI

Przedsiębiorca, założyciel wielu biznesów, członek Rady Nadzorczej w spółkach akcyjnych. Ukończył studia o kierunku „Zarządzanie Firmą” w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wiele lat mieszkał w Hiszpanii, gdzie również prowadził firmy w sektorze budownictwa, HR oraz ochrona środowiska.

W klinice Łukasz odpowiedzialny jest za odpowiedni dobór systemu do problemu klienta, bezpośredni kontakt z klientem oraz opiekę pomontażową. 

MOJA HISTORIA

Od wielu lat  zmagałem się z rzadkimi włosami oraz przerzedzeniem. Na początku układanie fryzury aby zakamuflować braki, potem odpowiednia fryzura. Z wiekiem, a mam już 40 lat nie dało się już ukryć problemu. Alternatyw na rynku jest kilka, mikropigmentacja, przeszczep lub system. Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw o których chętnie Ci opowiem, zdecydowałem się na system. 

Była to najlepsza decyzja w moim życiu, dotycząca mojego wyglądu, samopoczucia i pewności siebie. Chętnie podzielę się z Tobą dlaczego tak wiele się zmieniło, a przecież to tylko ,,włosy”. 

Jedyne czego żałuje, to że czekałam z decyzją tak długo, włosy pasują każdemu bez względu na wiek. Odmładzają, dodają pewności siebie, zmieniają wiele. Gorzej być nie może, więc polecam szczerze i Tobie, niczym nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Pomóż sobie pomóc – tak jak kiedyś ktoś pomógł mi.AGNIESZKA (ARWII) WILCZEWSKA

Właścicielka kliniki ARWII SCALP.   Mistrzyni na arenie międzynarodowej w dziedzinie medycznej Mikropigmentacji Skóry Głowy. Jest specjalistką ds. relacji z klientem oraz trenerem biznesu. Ukończyła studia na kierunku: ,,Zarządzanie i Komunikacja w Biznesie”. Występuje w roli prelegenta i eksperta na konferencjach dotyczących fizycznych i psychologicznych problemów łysienia oraz skóry głowy. Autorka wielu artykułów popularnonaukowych. Trycholog, członek Polskiego Towarzystwa Trychologicznego.

W klinice to właśnie Agnieszka zadba o ocenę stanu skóry Twojej głowy, doradzi jak o nią dbać, a także, gdy zajdzie taka potrzeba,  wykona zabieg mikropigmentacji skóry głowy, który dodatkowo zakamufluje problem przerzedzenia czy wypadania włosów.

KACPER - BARBER

Kacper – 23 letni barier, który może pochwalić się 3 letnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Oprócz zamiłowania do włosów, pasjonuje się tańcem i muzyką. Jak sam twierdzi – włosy to odbicie Twojego własnego JA, sposób na skromne wyrażenie siebie.


W naszej klinice to właśnie Kacper dobierze styl oraz cięcie indywidualnie do Twoich potrzeb. Wszystkie zabiegi są wykonywane u nas w klinice, począwszy od konsultacji, po montaż i usługi fryzjerskie/stylizacji systemu włosów.

NASZA KLINIKA